Polityka Młodzieżowa Powiatu Nakielskiego trafiła do władz powiatu
9 czerwca spotkaliśmy się ze Starostą Powiatu Nakielskiego oraz przedstawicielami powiatu, aby zaprezentować efekty dwuletniej pracy z młodzieżą realizowanej w ramach projektu „Gramy w zaangażowanie”. Najważniejszym rezultatem prowadzonych działań jest Polityka Młodzieżowa Powiatu Nakielskiego – dokument będący efektem wspólnej pracy młodych mieszkańców, przedstawicieli samorządu oraz zespołu projektowego. Powstał on na podstawie warsztatów, debat, badań ankietowych i licznych…
Read more
